Call of Duty: Warzone

0
12024

Call of Duty: Warzone je samostatně stojící free-to-play hra pro až 150 hráčů, kteří se na rozlehlé mapě města Verdansk a jeho přilehlých vesniček utkají o post posledního stojícího muže či ženy, respektive skupinky. Do dvou módů se totiž pustíte jako spolupracující trojice a půjde vám buď o prosté přežití, nebo vydělání největšího balíku peněz.

O čiré přežití půjde v módu nazvaném jednoduše Battle Royale, ale i v něm budete vydělávat peníze, za které si v obchodu kdesi na mapě zakoupíte třeba možnost vlastního oživení nebo kupón umožňující vrátit vaše padlé kamarády do hry.

Smrt v Call of Duty: Warzone není definitivní, ale zakoupený kupón sám o sobě také nestačí. Jakmile v bitvě padnete, ocitnete se z nějakého důvodu v gulagu, kde ale nebudete nelidsky otročit, nýbrž bojovat o holý život s ostatními. Zprvu budete sledovat jiné padlé hráče bojující jeden na jednoho, než se sami ocitnete v duelu, který rozhodne o možnosti vašeho návratu do hry, nebo definitivní smrti.

Image result for Call of Duty: Warzone

Ať už budete hrát libovolný z módů, bude vás sužovat ztenčující se kruh zeleného kouře a na mapě nepůjde jen o vystřílení nepřátel, ale můžete jako skupina přijmout kontrakty s rozličnými cíli, za které dostanete zajímavé odměny. Jedna z nich vám například prozradí, kam se bude zelený kruh ubírat.

Image result for Call of Duty: Warzone

S obrovskou rozlohou mapy vypomohou vozidla pěti typů od čtyřkolek přes SUV a náklaďáky až po helikoptéry. Každé z vozidel má určitou míru ochrany a pojme několik hráčů. A nemusejí se používat pouze jako přibližovadla, ale i jako zbraně, ať už je necháte vybuchnout, nebo s pomocí vrtule vrtulníku rozsekáte dotírající hráče.

Image result for Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone využívá crossplay Call of Duty: Modern Warfare, a dokonce s ní má propojený systém progrese. To znamená, že všechny odemčené předměty, operátory, zbraně, skiny a obsah Battle Passu z Modern Warfare budete moct využít ve Warzone a naopak. Pokud budete hrát Warzone a nemáte Modern Warfare, ale v budoucnu si ho pořídíte, tak se vám progrese z první rovněž aplikuje do druhé. Call of Duty: Warzone vás zároveň nebude omezovat maximální možnou výší úrovně.

Image result for Call of Duty: Warzone

Image result for Call of Duty: Warzone

Minimální požadavky:
OS: Windows 7 (64 bit)
Procesor: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7950
DirectX: 11.0
RAM: 8 GB
HDD: 101 GB
Doporučené požadavky:
OS: Windows 7/8.1/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD Ryzen R5 1600X
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1660 / AMD Radeon RX 580
DirectX: 11.0
RAM: 12 GB
HDD: 101 GB
Předchozí článekPlague Inc
Další článekDOOM Eternal

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here