Kdo jsme a kde jsme se tu vzali?

0
2791

Původně to všechno začalo v roce 2015 s CS:GO. Bylo Nás málo.. Já Majky, BattleLukas, Visky a ToXiCz. Po nějakém čase, co jsme hráli CS:GO aktivněji a ne vždy jsme se sešli všichni, začali jsme přibírat další lidi, takže už Nás pár bylo. V CSku je možnost si přidat tag před nick ve hře, aby jsme byli jako team, tak jsem vytvořil skupinu „Lamky z Jamky“ a tag byl „.-*[LzJ]*-.“ jenže po nějaké době od Nás někdo objevil, že takhle si už někdo říká, takže Nám nezbývalo nic jiného, než vymyslet nějaký nový název. Po několika různých návrzích jsme se shodli na tom, že „CzechFamilyCrew“ nebude tak špatný nápad a překlad byl i odpovídající, protože jsme taková menší rodinka, ve které jsou všichni z České republiky.

Začali jsme hrát i GTA V a s tím přišlo i pár nových lidí  zkoušeli jsme se i spojit s jednou další crew, co GTA V hrálo ale to moc dlouho nevydrželo, protože spousta jejich lidí si nerozumělo s těma od Nás a i naopak a stejně jejich crew byla na svým TSku a Naše crew na Našem TSku a když už pár lidí od nich šlo na Naše TSko, tak stejně byli všichni v jedný roomce. Dokonce za sebou máme jeden rozklad crew, kdy jsme se rozdělili na dva tábory, protože většina z těch nově příchozích si myslela, že hrajeme pouze GTA V. Jenže opak je pravdou. Hráli jsme jak GTA V tak i CS:GO, ETS2, Minecraft,.. A postupem času přibývaly i nové hry (PUBG, Paladins, Overwatch, atd)

Poslední dobou jsme přemýšleli, jak se zviditelnit, aby se o Nás dozvídali další hráči a třeba se Naše komunita rozrostla. Twitch stream a Web bylo z pár možností. No a to už je dnešek. Je Nás okolo 20ti a držíme pospolu, dokonce za sebou máme první sraz v autokempu Semín, který se vyvedl i přes to, že tam nebyli všichni. Někde tu určitě časem najdete i fotky ze srazu.

To je asi vše, tak hře zdar.

Předchozí článekMáte ready PC na Just Cause 4?
Další článekFarming Simulator 19

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here