Nová mapa pro režim Frontline

0
17019

Nová mapa režimu Front Line, která je v současné době pod pracovním názvem „wg_epic_suburbia“, nyní prochází interními testy. Pravidla mapy vypadají povědomě, nalezneme zde šest zón (základen) pro obranu nebo obsazení a pět velkých kanónů (hlavní cíle), které musí zničit útočící strana.

Nová mapa má zimní charakter a připomíná poválečné předměstí ve střední Evropě. Mapa nabízí možnost bojovat na volném prostranství, v malém městečku, mezi zříceninou starého hradu, v elektrárně, lomu, mezi bunkry a mnoha dalšími objekty. Díky velikosti mapy zde najdeme opravdu všechno.

  • První obrannou linii tvoří především bloky, zároveň je zde několik otevřených cest a přístupů. Očekávejte boje na střední a krátké vzdálenosti.
  • Druhá obranná linie má méně urbanistický charakter, nabízí zajímavý terén na krajích mapy, vhodný pro rychlé, odvážné manévry, jejichž cílem je rychle zaujmout nejlepší taktické pozice. Elektrárna uprostřed je opravdová pevnost, jedna z nejhustěji zastavěných částí mapy.
  • Poslední linie, na kterém se nacházejí cíle, má smíšenou krajinu s různými typy terénu. Jsou zde bunkry, některé jsou tak velké, že je můžete navštívit, abyste je mohli ovládat, nebo je donutit nepřítele bojovat uvnitř.
Předchozí článekDead by Daylight
Další článekWorld of Warcraft Classic: Staré WoW se vrací

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here