Dead by Daylight

0
18615

Dead by Daylight.

Hra urazila hodně dlouho cestu od opravování různých Bugů až map kterým třeba i chyběla textura.Nyní vývojáři měsíc co měsíc přidají nového vraha,přeživšího a novou Mapu v podobě Dlc za který si připlatíte necelých 7€ .Hra nabízí již ze začátku zdarma 5 základních vrahů a 6 přeživších.

1. ze základních vrahů Trapper
2. ze základních vrahů Wraith
3. ze základních vrahů Hill Billy
4. ze základních vrahů Nurse
5. a poslední ze základních Vrahů Huntress

Když hru zapnete poprvé a jste v koncích popř. si nevíte rady, je zde přímo v menu Tutoriál, který vám pomůže jak hrát za Přeživšího a také za Vraha.

Denní úkoly

Denní úkoly

neboli řečeno(Daily Rituals) hra vám nabídne denní úkoly ve kterých musíte např:4x seknout přeživšího daným Vrahem nebo zase naopak sundat přeživšího 3x z háku daným přeživším apod.

Přeživší 

1. ze základních přeživších Dwight Fairfield
2. ze základních přeživších Meg Thomas
3. ze základních přeživších Claudette Morel
4. ze základních přeživších Jake Park
5. ze základních přeživších Nea Karlsson
6. a poslední ze základních přeživších William Bill Overbeck

Úkoly přeživšího – spawnete se (objevíte se) na Random zvolené mapě automaticky nebo který si někdo zvolí v lobby hry jako je autovrakoviště, kukuřičné pole, nemocnice a jiné. Na každé mapě jsou jinak rozmístěny generátory i truhly s věcmi, které můžete získat během hry. Vaším úkolem je opravit všech 5 generátorů za pomocí vašich přátel či lidí, kteří s vámi hrají. Bohužel ve hře není ještě zavedená komunikace ani chat, takže se musíte spoléhat na jejich mozek a dovednosti. Ve hře to není jen tak! Vrah vás bude pokaždé pronásledovat. Pokud vás uvidí, že opravujete nějaký generátor nebo chcete zachránit svého kamaráda z háku, někdy se ve hře objeví takový hráč, který vám dá šanci na útěk nebo vás dostane. Při opravě generátorů zbystřete! Zde se objevuje menší mini hra na Skill Check, kde používáte mezerník. Pokud se netrefíte, generátor bouchne a Vrah uvidí výbuch. Buď přijde nebo ne. Můžete vesele pokračovat v opravování a nebojte se, generátor vás nezraní. Ve hře se taky nachází palety, kterými můžete zastavit vraha ve svůj prospěch, ale nikoli zranit. Naleznete i kosti ve formě totemu. Když svítí, tak vrah vlastní Perk (Hex Ruin). Proto vám nejde například opravit generátor, ale jsou i jiné druhy Perků, na které ve hře narazíte. Na mapě se nachází také takzvaný Poklop neboli Hatch. Když se vrahovi podaří obětovat 3 přeživší, tak poslední může skočit do tohoto poklopu a zachránit se. Když se mu to nepodaří a nenajde ho dříve než Vrah, tak ho zavře a musí si otevřít „Bránu pro Útěk“, a tím také začíná End Game v jejímž čase musíte uniknout. Když ne, tak i tak zemřete.
Úkoly Vraha – stejný scénář s mapou, viz. přeživší. Nahánějte všechny přeživší a obětujte na hák, a pokládejte různý pasti k truhlám i generátorům. Pokud uvidíte skoro opravený generátor, tak ho poničte. Pokud někoho zraníte a ztratily jste ho, tak pozorně poslouchejte okolí. Přeživší skuhrá bolestí a bude se chtít vyléčit pokud u sebe má lékárničku nebo parťáka. Hledejte zkratky, určitě narazíte i na zkušenější hráče, i když začínáte. Pokuste se najít poklop neboli Hatch. Pak máte jistotu kde byl a při posledním přeživším máte šanci ho dostat pokud poklop uzavřete.
Perky – přeživší
Každý Perk ve hře má svoje využití. Začneme u přeživších které jsou velmi důležité a celkem nejpoužívanější. Self-Care I,II,III – tento perk vám umožní se vyléčit bez cizí pomoci nebo lékárničky. Sprint Burst I,II,III – tento perk vám na 3 vteřiny zrychlí útěk o 150%. Spine Chill I,II,III – tento perk kontroluje pokud je na vás vrah otočen čelem k vám a máte tak přehled jestli k vám jde nebo ne. This is not Happening I,II,III – tento perk vám dá o 30% větší šanci na skill check u léčení a sabotování háků, když jste zraněni. Perky – Vrah
nejpoužívanější perky pro vraha jsou tyto Whispers I,II,II – tento perk vám v okruhu 32 metrů ukazuje, že se zde nachází přeživší. Hex Ruin I,II,III – tento perk znemožní přeživších standartně opravovat generátory (POZOR! PŘEŽIVŠÍ MŮŽE ZNIČIT PERK). Insidious I,II,III – tento perk umožní vrahovi dostat se k přeživšímu co nejblíže, protože jeho rádius je skrytý a přeživší netuší nic.
Custom Hra
Hra nabízí také hru kde můžete pozvat své kamarády a hrát jen tak bez bodování a ranků. Můžete tak vyzkoušet všechny věci ve hře a perky si navolit jak potřebujete. Chybí zde jen, že si nemůžete vybrat ze všech přeživších či vrahů co vyšli pro hru Dead by Daylight.
Store (Obchod)
Chcete si zkrášlit své Oblíbené přeživší nebo Vrahy? Je zde možnost nákupu takzvaných Auric Cell. Můžete nakoupit jednotlivé outfity a liší se podle rarity: šedá, žlutá a fialová. Také i za herní měnu, které získáváte levelováním Iridescent Shards.
Resilience I,II,III – tento perk vám přidá o 12% rychlejší opravování, léčení, sabotování, hledání věcí a otevírání dveří.

Předchozí článekSekiro:Shadows Die Twice
Další článekNová mapa pro režim Frontline
Jmenuji se Tomáš je mi 24 let a jsem z Jablonce nad Nisou již od dětství hraju Pc hry nejraději mám střílečky a hry typu Battle Royale.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here