Hytale

0
4659

Ahoj čtenáři.

Vydejte se na cestu dobrodružství a kreativity. Hytale kombinuje rozsah sandboxu a roleplay, ponoření hráčů do procedurálně vytvořeného světa, kde věže a hluboké dungeony slibují bohaté odměny. Hytale podporuje vše od konstrukce bloků až po tvorbu skriptů a miniher, které jsou dodávány pomocí snadno použitelných a výkonných nástrojů.

Když procházíte vygenerovanou krajinou, spojujete historii světa ručně vytvořenými dobrodružnými scénáři. Mohli byste se setkat s kouzelnou věží přeplněnou příšerami, sestoupit do podzemní jeskyně nebo si vzít kolosálního bosse. S celou řadou scénářů, které jsou k dispozici nepotkáte dvě stejné dobrodružství.

 

VYBERTE SI CESTU

Hytale podporuje mnoho různých herních stylů. Ať už si myslíte, že jste jako osadník, dobrodruh nebo řemeslník, budete mít spoustu práce, jak se vypravit příběhem. Nejlepší ze všeho je, že režim dobrodružství je plně hratelný v kooperaci: shromáždit pár přátel a kombinovat své dovednosti, aby o Vás slyšel celý svět.

 

SETKÁVEJTE SE S NEPŘÍJEMNÝMI NEPŘÍTELEMI

Svět Hytale je hostitelem malých a velkých tvorů, od scamperingů až po mohutné příšery. Každá zóna má svou jedinečnou divokou zvěř, přičemž nebezpečné stvoření stojí nad nejmocnějším zařízením ve hře.

 

OVLÁDEJTE DIVOČINU

Zapusťte kořeny v některém z krásných biomů Hytale. Rozšiřte své vlastní plodiny, postarejte se o své domácí mazlíčky, postavte loď a nebo jedno z dalších vozidel, které vám pomohou prozkoumat svět. Budete mít spoustu příležitostí být kreativní, ať už se rozhodnete postavit chatu nebo hrad.

OBJEVUJTE JEDINEČNÉ SVĚTY

Zažijte kouzelné momenty, protože technologie Naší světové generace vytváří úžasné představení: spěchající řeky vyřezávají tunely přes hory, vodopády se rozpadají do starých jeskyní a bublající horké prameny slibují oddech od nebezpečí divočiny.

FAQ:
Kdy se vydává Hytale?

 • Tento den je třeba ještě potvrdit. Těšíme se, že to dostaneme do rukou hráčů, ale chceme se ujistit, že tak učiníme v době, kdy to dává smysl. Chceme být přesvědčeni, že dáváme první dojem hodný očekávání hráčů, stejně jako vlastní ambice. Ujistěte se, že rozšiřujeme produkci, abychom vám dali hru co nejrychleji a zároveň splnili tyto standardy.

Jaké jsou různé způsoby, kterými mohu hrát hru Hytale?

 • Hytale se skládá ze tří hlavních pilířů:
  • Režim dobrodružství, kde se vydáte na cestu skrz procedurálně vygenerovaný fantasy svět, ať už sólo nebo s přáteli.
  • Minihry: Tady si můžete otestovat své dovednosti v Minihrách, které jistě znáte z Minecraftu. A to i v co-op režimu.
  • Kreativní nástroje určené pro všechny typy tvůrců obsahu, což nejspíš znamená klasický creative, kde máte nekonečně surovin.
 • Společenské servery mohou využít všech těchto aspektů Hytale, aby si uvědomili vlastní vizi. To znamená, že pokud se Nám to podaří, budeme mít vlastní server, o kterém se jistě dozvíte ať už tady na webu, nebo na FB stránce.

Na jaké platformy bude hra Hytale vydána?

 • Hytale se spustí pro PC a Mac s kapacitou pro spuštění herních serverů v Linuxu. Budeme zkoumat možnosti hry na jiných platformách během vývoje, ale prozatím se zaměřujeme na PC a Mac.

Jaké jazyky budou k dispozici při vydání?

 • To má být potvrzeno. Přihlaste se k odběru pro více informací!

 

Přeložili jsme pro Vás pár článků z oficiální stránky Hytale kde si sami můžete přečíst víc.

Zdroj: Hytale.com

 

Předchozí článekŠťastné a Veselé
Další článekFortnite

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here