Fortnite

0
5547

Hra vyšla v předběžném přístupu v Listopadu roku 2017 V roce 2018  se registrovalo 200  milionů hráčů a v Září téhož roku si v jeden den zahrálo 78 milionů unikátních hráčů..

  Save the world

Loot box

V překladu zachraň svět lze hrát samostatně nebo v malých skupinách (max. 4 hráči) v Pve modu kde chráníš před hordami zombie svojí základnu,plníš různé úkoly od těch nejlehčích až po nejtěžší výzvu,zastav hordu zombie se svými kamarády,vytvářejte pasti,vyrábějte zbraně,zachraňujte přeživší v různých stavbách jako jsou školy,restaurace,parky aj Použij svůj krumpáč pro těžení surovin jako je dřevo,cihly a ocel Rabujte vše co vám přijde pod ruku každá věc se vám bude v budoucnu hodit!Váš inventář má také své meze tak si rozmyslete co si vezmete a co ne Potkáte zde asi 25 různých zombie,hra má systém Loot Boxů v podobě Lamy alias Piňaty některé si můžete Koupit za Virtuální Měnu ve hře v podobě V-Bucks,lamy můžete získat i za normální hraní a plnění úkolů.Můžete si zde koupit i svého hrdinu za kterého budete hrát jsou zde 4 typy Outlander,ninja,konstruktor a voják,hrdiny lze získat i plněním úkolů,hra má i své eventy např:Velikonoční event,Lunární nový rok,letní event,zimní event někdy jde o eventy který ani nejsou oznámené to znamená,že je hra zajímavější a nevíte na co se těšit.

Zombie

Battle Royale

Výskok z autobusu

A už se dostáváme k 2 části modu této hry Battle Royale lze hrát samostatně nebo v malých skupinách (max. 4 hráči). Cílem hry je zůstat poslední naživu ze 100 hráčů. Na začátku hry je 100 hráčů spuštěno z létajícího autobusu na mapu, na níž jsou náhodně generované zbraně, elixíry a další vybavení. Průběhem času se bezpečná zóna zmenšuje a hráči mimo tuto zónu (okolo probíhá bouře)dostávají body poškození (mohou i zemřít). Tak jsou přežívající hráči tlačeni do menších a menších prostorů a jsou nuceni se střetávat. Hráči mohou poraženým nepřátelům vzít vybavení.

To, co tuto hru odlišuje od ostatních her žánru  je systém stavění. Většina objektů v prostředí se dá zničit krumpáčem pro zisk surovin dřevo, kámen a železo které mohou být použity pro stavbu opevnění s limitovanou odolností, jako např. zdi, schody a rampy. Tyto objekty mohou být použity pro rychlejší pohyb krajinou nebo ochranu před střelbou. Vyhrává ten, který jako poslední zůstane na živu.

Každých přibližně 70 dní ve Fortnite vyjde nová sezóna. Každá sezóna je něčím tématická (např. Halloween, Vánoce, vesmír) a zpravidla přináší změnu mapy (nejčastěji se změní nějaká nepopulární a nudná lokace nebo část mapy) a nový Battle Pass. Momentálně je ve Fortnite 7. sezóna, která začala 5. prosince 2018 a skončí pravděpodobně 28. února 2019, jedná se zatím o nejdelší sezónu.

V prosinci 2018 začala sezóna 7 a přibyly skiny na zbraně a na vozidla. Velký ledovec narazil do klasické Fortnite mapy a jedna třetina mapy je pod sněhem. Byla také přidána letadla.V prosinci 2018 byl také přidán Creative mode, kde má každý hráč svůj ostrov, kam může pozvat jiné hráče a kde si může dělat prakticky cokoliv od miniher až po boje s jinými hráči

Předchozí článekHytale
Další článekNový tank Lansen C je připraven!
Jmenuji se Tomáš je mi 24 let a jsem z Jablonce nad Nisou již od dětství hraju Pc hry nejraději mám střílečky a hry typu Battle Royale.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here